Tutvuge Kylie Krew'ga

2022 | Interneti-Kultuur

Vähist üle elanud laulja ja laulukirjutaja, modell, sotsiaalmeedia kuninganna ning tõusev R & B staar: kohtuge nelja Kylie BFF-iga ja tutvuge nägudega, mida oma voogudes näete.


Harry Hudson

Harry Hudson @harryhudson on New Jersey osariigis sündinud ja LA-s kasvanud laulja, kes soovib sind inspireerida. Kaks aastat tagasi katkestas Hudsoni suure murrangu muusikabissi julmalt Hodgkini hilisfaasi lümfoomi diagnoos. Selle asemel, et maailmast kahaneda, kasutas ta oma lugu teistele jõudu ja lootust andes, edastades oma vähilahingut Instagrami ja Twitteri vahendusel. Eelmisel aastal vabanes vähivaba 21-aastane naine Ravi (külgmine) , kogumik läbimõeldud, meeleolukaid poplaule, mis on kirjutatud tema ravi eri etappides. Praegu salvestab Hudson uhiuue materjali albumit. 'Ma pole oma elu pärast muusikast rohkem vaimustunud,' ütleb ta. 'See on lugu pimedusest valguse kätte tulekust.'



Eelmine Järgmine

Harry kannab Givenchy (@givenchy) kombinesooni, Ugo Mozie Designsi (@ugomozie) mütsi ning sõrmuseid Isaac Kaufman (@isaacvonk) ja Han Cholo (@hancholodesigns)



Eelmine Järgmine

Harry kannab Saint Laurenti (@ysl) särki, Tzari ülasärki, Balmaini (@balmain) pükse ja Haq Otaru (@haq_otaru) saapaid

Eelmine Järgmine

Harry kannab Givenchy (@givenchy) kombinesooni, Ugo Mozie Designsi (@ugomozie) mütsi, Android Homme'i kingi (@androidhomme), Adidase sokke (@adidasoriginals) ning Isaac Kaufmani (@isaacvonk) ja Han Cholo sõrmuseid. (@hancholodesigns)



Eelmine Järgmine Harry kannab Saint Laurenti (@ysl) särki, Tzari ülasärki, Balmaini (@balmain) pükse ja Haq Otaru (@haq_otaru) saapaid

Jordyn Woods

Kurvimudel, kehapositiivsuse eestkõneleja ja endine Kylie toanaaber Jordyn Woods @jordynwoods pole modellimängus just uustulnuk. See 18-aastane Angeleno oli mitu aastat lapsmodell, kuid ta ei andnud tööstusele teist pilku enne, kui Wilhelmina talle eelmise aasta novembris lepingu pakkus. Alates agentuuriga allkirjastamisest on Jordyn jaganud oma aega rannikute vahel, tulistades juhtkirju sarnastega Kompleksne ja Ohtralt . Ta inspireerib oma 890 000 Instagrami jälgijat kehakujutise eeskujuna. 'Tunnen, et termin' pluss suurus 'hakkab lõpuks tuhmuma,' ütleb ta. '[Modelleerimine] räägib nüüd rohkem sõnumist, mida saate kaamerasse kujutada.'

Eelmine Järgmine

Jordyn kannab Few Moda (@fewmoda) kleiti ja Melody Ehsani (@melodyehsani) chokerit

Eelmine Järgmine Jordyn kannab Few Moda (@fewmoda) kleiti, Dolce & Gabbana (@dolcegabbana) pintsakut ja Melody Ehsani chokerit (@melodyehsani)

Eelmine Järgmine

Jordyn kannab House of CB Londoni (@houseofcb) bodi, Faith Connectioni särgikleiti ja Alejandro G kingi.



Eelmine Järgmine

Eelmine Järgmine

Anastasia Karanikolaou

18-aastane Calabasas, CA, kohalik Anastasia Karanikolaou - või Stassi oma sõpradele ja @stassiebaby oma miljonitele jälgijatele Instagramis, Snapchatis ja Twitteris - on üks Kylie toanaabritest ja vanimatest sõpradest. See on haruldane päev, kui neid üksteise voogudes ei märgata, et nad ei näksiks, ei naeraks, ei räppiks ega suudaks raputada. 'Kui me ei postita fotot koos nädala jooksul, arvavad kõik, et on mingi draama,' selgitab ta. 'Kuid tegelikult on ta nagu mu õde ja ma ei usu, et see kunagi muutub.' Stassi järgmine käik? 'YouTube'i kanal'.

Eelmine Järgmine

Stassi kannab Anglo Couture'i keha (@vickyanglo)

Eelmine Järgmine

Stassi kannab Anglo Couture'i (@vickyanglo) bodi, Nookie (@lovenookie) seelikut ja Vero Cuoio kingi

Eelmine Järgmine

Stassi kannab Nookie kleiti (@lovenookie), Vero Cuoio kingad ja Rolexi kell (@rolex)

Justine Skye

Justine Skye @justineskye, hüüdnimega The Purple Unicorn, on lillaka mehega R&B looming, mille tapjastiil ja siidine lauluhääl teenisid Tumblris teismelisena tohutut jälgimist. Täna on selle 20-aastase noore vööl kaks EP-d, sealhulgas 2015. aasta Emotsionaalselt pole saadaval ning ta on teinud koostööd Tyga, DJ Mustardi ja Vic Mensaga. Brooklynis sündinud ja kasvanud Skye on praegu Californias väljas, kuid rahulik lääneranniku elustiil pole teda pidurdanud. 'Praegu olen super, super keskendunud,' ütleb ta. 'Kirjutan stuudios iga päev, lihtsalt jauran.' Oodake suuri asju.

Eelmine Järgmine

Justine kannab Vivienne Westwoodi (@viviennewestwoodofficial) ujumistrikoo, Church Boutique'i B & S-i kleiti (@churchboutique) ja Azeeza chokerit (@azeezaofficial)

Eelmine Järgmine

Justine kannab Vivienne Westwoodi (@viviennewestwoodofficial) ujumistrikoo, Church Boutique'ile B & S-i kleiti (@churchboutique), Puma (@puma) tossusid ja Azeeza chokerit (@azeezaofficial)


Eeltellige väljaanne SIIT!

Stilistiabilised: Noah Rafiezadef @ us.noah & Joshua Uduma @thejoshuaduma

Jumestaja: Paul Blanch @paulyblach aadressil Opus Beauty @opusbeauty, kasutades Giorgio Armani Beauty @armani

Juuksed: John Blaine @ johnblaine7 Vine de la Vie jaoks @ vinede.lavie DLMLA-s @dlm_us

Asukoht: The Forge @forgela